Türkiye’nin en büyük adasına Türkiye’nin en güzel illerinden olan İzmir’den yola çıkarak keyifli bir yolculuk sonucu ulaşmak istemez misiniz?

Tertemiz plajları, yamaç paraşütü noktaları, Türk ve Rum köyleri, sakin koyları ile sizi kendine hayran bırakacak olan Gökçeada’ya İzmir Çıkışlı Gökçeada Turlarımızdan yararlanarak gidebilirsiniz. Kısa kaçamakların adresi olan adada unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız.

 

Hafta sonu ve hafta içi düzenlenen İzmir Çıkışlı Gökçeada Turları, Çanakkale ve Bozcaada’yı da rotasına dahil ederek sizlere daha uzun ve keyifli bir tatil yapma imkanı sunuyor. Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar düzenlediğimiz turlarda sizleri Alsancak Lozan Meydanı ve Karşıyaka gibi noktalardan alarak ve Geyikli iskelesinden feribotlara bindirerek Gökçeada Turu seferimize başlıyoruz.

Sakin koylara uğradığımız, su sporları yaptığımız, yöresel lezzetleri tattığımız gezimizde Bergama, Foça, Ayvalık, Cunda Adası, Akçay, Kaz Dağları, Bozcaada, Çanakkale, Truva ve Şehitlik gibi bölgeleri de gezeceğiz. İzmir Çıkışlı Gökçeada Turları size unutamayacağınız bir deneyim yaşatacak.

İzmir Çıkışlı Gökçeada Turları

  • İzmir Çıkışlı Hafta Sonu Gökçeada Turu – 2 gün

Yorumlar

  1. DİDEM
    02/09/2016 16:06
    Cevapla

    FİYAT NEDİR??

Sen de Yorum Yaz

Gökçeada turuna katılmış veya katılmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Gökçeada turuna katılacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Popüler Gökçeada Turları

Abone Ol

Gökçeada turu fırsatlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun..

Bozcaada Turları

Seo

Seo