Tatilman Öneriyor!

Gökçeada Turu

  • Hareket: Kesin Kalkış
  • Süre: 2 gün

Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada’da keyifli ve unutulmaz anlar geçireceğiz. İmroz’a gidebilir, lüks otellerde konaklayabilir, tertemiz plajlarda yüzebilirsiniz. Tarihi ve turistik yerleri görecek, yerli halkı yakından tanıyacağız.

Belirtilen saatte konuklarımızı belirtilen noktalardan aldıktan sonra feribotlarımıza binerek adanın en güzel plajında yüzmeye gidiyoruz. Rum köylerini ve Türk köylerini gezdiğimiz akşam turundan sonra meşhur lezzetlerden ve içkilerden tadacağız. Kiliseler ve camiler ise ikinci gün duraklarımız olacak. Yörenin tarihini yakından tanırken deniz aktivitelerini de ihmal etmeyeceğiz. Sakin koylara uğrayacak, bol bol yüzecek ve su sporlarımızı yapacağız. İstanbul’a varana kadar zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağımız Gökçeada turumuzu hatırlatacak hediyelik eşyalar da almayı unutmayacağız. Bu tatil fırsatı kaçmaz!

Rezervasyon Yaptır Biz Sizi Arayalım Diğer Gökçeada turları için tıklayın »

*

Tur Tavsiyeleri

Gezi süresince rahat spor ayakkabı tercih edilmelidir. Ayrıca adadan alacağınız hediyelik eşyalar için de ekstra bir çanta bulundurabilirsiniz. Gece için üstünüze ince bir kıyafet de götürebilirsiniz.

*

Seyahat Sigortası Kapsamı

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası yolcuya aittir.

*

Neden Tatilhome?

Tatil Home, müşterilerine kurumsal turizm hizmeti vermesinin yanında, kişisel seyahat danışmanı olarak da müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Markamız, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce farklı destinasyonu kapsayan hizmet ağıyla, TÜRSAB üyesi olarak en seçkin oteller ve ulaşım markalarıyla iş birliği yapmaktadır.

*

Bozcaada Turları

Buz gibi denizi, sakin kumsalları, etkileyici doğası ile Bozcaada sizleri de ağırlamak için can atıyor. 2 – 5 günlük konaklamalı turlar ile adayı keşfe çıkın! Bozcaada Turları kesin kalkışlı otobüs ve feribotlarla kaliteli bir yolculuk sunuyor. Yerinizi hemen ayırtın!
Bozcaada Turları İçin Tıklayın

*

Assos Turları

Mitolojik efsanelere konu olan, eski kültürlerden kalma yapıları, muhteşem doğası ile Assos Turları sizi bekliyor. Ankara, İzmir, Adana kalkışlı; Bozcaada ve Çanakkale’yi de programına dahil eden Assos Tur seçeneklerinden hemen yararlanın!
Assos Turları İçin Tıklayın

Cuma İstanbul’dan Hareket

23.15 Kadıköy Evlendirme Dairesi

23.40 Mecidiyeköy Teknosa önü

24.00 İncirli Ömür Plaza önü

(Turumuza Tekirdağ ve Keşan’dan da katılabilirsiniz)

 

1. GÜN Cumartesi

Sabah Kabatepe İskelesi’ne ulaşıyor ve bir süre feribot saatini bekleyip sahildeki kafeteryada serbest olarak kahvaltılarımızı yaptıktan sonra ilk feribotla adaya geçiyoruz. Keyifli bir yolculukla adaya ulaşıp plaja gitmek üzere hazırlandıktan sonra toplanıp adanın güneyindeki ”adanın en güzel kumsalı” Aydıncık Plajı’na gidiyoruz. Gün boyu deniz ve güneş keyfi. Dileyenler plajda geçen zaman içinde kumsalın çok yakınında bulunan Tuz Gölü’nü şifalı çamuruyla çamur banyosu da yapabilir. Akşamüstü plajdan ayrılıp iki Rum köyünü gezmeye gidiyoruz. İlk olarak neredeyse tamamı terk edilmiş 1950 haneli, içinde sineması ve iki kilisesi olan, eskiden Türkiye’nin en büyük köyü ünvanına sahip olan Dereköy’ü geziyoruz. Ardından koruma altındaki bir diğer Rum köyü olan Tepeköy’e giderek köyü geziyoruz ve Semadirek Adası’na karşı manzara seyri yapıyoruz (dileyenler meşhur Barba Yorgo şaraplarından satın alabilirler) Tepeköy gezisinin ardından otele dönüyoruz. Akşam yemeğinde balık menüsü var.

plaja ayrılan zaman : 6 saat

gezi amaçlı ayrılan zaman : 1,5 saat

2. GÜN Pazar

Sabah kahvaltı sonrası odalarımızı boşaltıp otelden ayrılıyoruz ve ada gezimizi gerçekleştiriyoruz. İlk önce Bademli Köyü’nü geziyoruz. Ardından ada merkezinde alışveriş molası. Sonrasında adanın keyifli köşelerinden biri olan Kaleköy’ü geziyoruz.  Son olarak Zeytinli Köyü’ne gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz meşhur Madam’ın dibek kahvesinden içebilir, tadı damaklarda kalan sakızlı muhallebiden tadabilirler.  Köy gezilerimizi tamamladıktan sonra güzel bir kumsala sahip Kuzulimanı Plajı’na gidiyoruz ( duş ve kabin gibi imkanlar mevcut ) ve feribot kalkışına kadar plajda serbest zaman. Daha sonra iskeleye gelerek sırada bulunan aracımızla buluşuyoruz. Öğleden sonra kalkan feribotla adadan ayrılıyoruz. Gece İstanbul’a ulaşarak misafirlerimizi aldığımız duraklara bırakıp, bir başka turumuzda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

plaja ayrılan zaman : 6 saat

gezi amaçlı ayrılan zaman : 1,5 saat

Not: Ada şartlarına ve rehberin planlamasına göre köy gezilerinin yeri ve zamanı değişebilir.

Kale Palace

Kale Motel

Ulaşım klimalı, yatar koltuklu araçlarla sağlanır.

17 kişilik Volkswagen Volt yada Mercedes Sprinter

27 kişilik Turkuaz, Novo ya da Sultan

35 kişilik Eurobus ya da Powerbus

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Ulaşım
* Rehberlik
* 1 Gece YP konaklama
* 1 Kahvaltı
* 1 Akşam yemeği
* Program dahilindeki tüm çevre gezileri
* Feribot geçiş ücretleri
* Zorunlu seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Ek Hizmetler

Single Farkı: Tek kişi konaklama halinde single farkı talep edilir. Sınırlı oda nedeniyle single kontenjanı her hafta 1 oda ile sınırlıdır.

İade ve İptal Durumları

Tur Özel Durumları

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Tatil Home’un sorumluluğu yoktur.

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Home’ da saklıdır.

Turun iptali durumunda Tatil Home, iptalini bizzat bildirmek zorundadır.

Acil Durumlarda 444 33 98 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.