Ankara’dan yola çıkarak Gökçeada’nın masalsı atmosferine kaçmak istemez misiniz? Ankara çıkışlı Gökçeada turları Çanakkale – Gökçeada – Bozcaada – Ayvalık tur organizasyonları çerçevesinde gerçekleşen etkinliklerle eğlenceli bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

Ankara’dan çıkışlı Gökçeada Turları, Sıhhiye Atatürk Lisesi, Kızılay Mc Donalds (Atatürk Bulvarı), Söğütözü Ulusoy Terminali, Ümitköy Galeria duraklarından misafirlerimizin alınması ile başlar. Otel konaklamalı 2, 3, 4 gece konaklamalı organizasyonlarımız Bolu – İstanbul – Tekirdağ üzerinden Eceabat’a geçilerek Gelibolu Yarımadası’na geldiğimizde tam anlamıyla başlamış olur.

 

Keyifli bir feribot yolculuğu sonucu Gökçeada’ya ayak basarak odalarımıza yerleştikten sonra milli parkları, tertemiz kumsalları, kaleleri, evleri görmeye gideceğiz.

Ankara Çıkışlı Gökçeada turlarında aynı zamanda Ayvalık, Bozcaada, Çanakkale, Ayazma Plajı, Eceabat, Arıburnu, Cunda Adası, Assos gibi yörenin en güzel yerlerini de göreceğiz. Elinizi çabuk tutun ve yerinizi ayırtın!

Ankara Çıkışlı Gökçeada Turları

Yorumlar

Sen de Yorum Yaz

Gökçeada turuna katılmış veya katılmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Gökçeada turuna katılacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Popüler Gökçeada Turları

Abone Ol

Gökçeada turu fırsatlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun..

Bozcaada Turları

Seo

Seo