Adana Çıkışlı Gökçeada Turları ile tarih yazılan topraklara ulaşacaksınız. Assos – Bozcaada – Çanakkale – Gökçeada turları kapsamında düzenlenen etkinliklerle Batı’nın en huzurlu ve güzel bölgelerine ulaşacaksınız.

Otobüs ve feribotlarla düzenlenen Adana Çıkışlı Gökçeada Turları; her hafta sonu kesin kalkışlı olarak yapılıyor. 3 – 4 gece konaklamalı gezilerimizde Türkiye’nin en büyük adasını ve komşu güzelliklerini görme şansına erişiyorsunuz.

 

Gökçeada, Bozcaada, Çanakkale konaklamalı Adana Çıkışlı Gökçeada Turları, Adana İstasyon Meydanı’ndan hareketle gece ya da sabahın erken saatlerinde başlar. Ankara – Bolu – İstanbul – Tekirdağ üzerinden Eceabat’a geçtikten sonra Gelibolu Yarımadası’ndan başlayarak rehberler eşliğinde etkinlik rotamızı takip edeceğiz. Bazı turlarımızda Ayvalık’ı da rotamıza ekleyeceğiz.

Şehitlik, Anıt Mezarlar, Ayazma Plajı, Eceabat, Arıburnu, Cunda Adası gibi doğa harikası adreslerle dolu Adana Çıkışlı Gökçeada Turları için elinizi çabuk tutun!

Adana Çıkışlı Gökçeada Turları

  • Adana Çıkışlı Gökçeada Ayvalık Bozcaada Turu – 4 gün

Yorumlar

Sen de Yorum Yaz

Gökçeada turuna katılmış veya katılmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Gökçeada turuna katılacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Popüler Gökçeada Turları

Abone Ol

Gökçeada turu fırsatlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun..

Bozcaada Turları

Seo

Seo